Header_laptop_Lila

Medarbetare

Medarbetare

Abed Gharib

Abed Gharib

Lärare, Navestad
abed.gharib@marieborg.org

Adeola Fajemisin

Adeola Fajemisin

Anders "Putte" Tornell

Anders "Putte" Tornell

Vaktmästare, Herrgården
011-219615
putte@marieborg.org

Andreas Scoufias

Andreas Scoufias

Anette Willén

Anette Willén

Kökspersonal, Herrgården
011-219612

Anita Runesdotter

Anita Runesdotter

Lärare, Holmentorget
anita.runesdotter@marieborg.org

Anna Borg

Anna Borg

Lärare,  Herrgården
anna.borg@marieborg.org

Anna Schönbeck

Anna Schönbeck

Lärare, Hageby, Navestad
anna.schonbeck@marieborg.org

Anne-Marie Andersson

Anne-Marie Andersson

Lärare, Herrgården

Anneli Kuylenstierna

Anneli Kuylenstierna

Verksamhetsledare, Holmentorget
011-21 18 31, 0705-51 66 77
anneli.kuylenstierna@marieborg.org

Annika Glimrén

Annika Glimrén

Lärare, Lennings textil
annika.glimren@marieborg.org

Åsa Husén

Åsa Husén

Lärare, Holmentorget
asa.husen@marieborg.org

Axel Nyström

Axel Nyström

Lärare, Holmentorget
axel.nystrom@marieborg.org

Björn Aldén

Björn Aldén

Verksamhetsledare, Fröbel
011-21 96 75, 0705-08 47 23
bjorn.alden@marieborg.org

Bo Zelei

Bo Zelei

Lärare / Studie- och yrkesvägledare, Holmentorget
bo.zelei@marieborg.org

Bitte Zackrisson

Bitte Zackrisson

Lärare, Holmentorget
bitte.zakrisson@marieborg.org

Brittlis Nimrodsson

Brittlis Nimrodsson

Carl Biörsmark

Carl Biörsmark

Lärare / Kommunikatör, Herrgården
calle@marieborg.org

Carl-Eric Reidler

Carl-Eric Reidler

Lärare, Herrgården
cer@marieborg.org

Carl-Henrik Olsson

Carl-Henrik Olsson

Lärare / Handledare, Herrgården
ch@marieborg.org

Cay Andersson

Cay Andersson

Lärare, Herrgården
cay.andersson@marieborg.org

Christian Holm

Christian Holm

David Fülep

David Fülep

Elisabeth Larsson

Elisabeth Larsson

Lärare, Holmentorget
elisabet.larsson@marieborg.org

Eva-Karin Björkholm

Eva-Karin Björkholm

Fernando Carlvalho

Fernando Carlvalho

Lärare, Herrgården
fernando.carvalho@marieborg.org

Fredrik Åslund

Fredrik Åslund

Georgette Melki

Georgette Melki

Lärare, Holmentorget
georgette.melki@marieborg.org

Hadisa Polimac

Hadisa Polimac

Lärare, Fröbel
hadisa.polimac@marieborg.org

Helen Forsman

Helen Forsman

Lärare, Herrgården
(Tjänstledig)

Ingrid Esbjörnsson

Ingrid Esbjörnsson

Lärare, Navestad
ingrid.esbjornsson@marieborg.org

Ingrid Rauge

Ingrid Rauge

Lärare, Herrgården
ingrid.rauge@marieborg.org

Åsa Andersson

Åsa Andersson

Lärare, Herrgården
asa.andersson@marieborg.org

Jan Thorstensson

Jan Thorstensson

Vaktmästare, Herrgården
011-219615

Jennie Sävenberg

Jennie Sävenberg

Lärare, Herrgården
jennie.savenberg@marieborg.org

Jerry Wiklund

Jerry Wiklund

Rektor
011-21 96 05, 0702-23 12 72
jerry.wiklund@marieborg.org

Jessica Amorsken

Jessica Amorsken

Lärare, Fröbel
jessica.amorsken@marieborg.org

Johanna Nilsson

Johanna Nilsson

Konferens, Herrgården
011-21 96 11
konferens@marieborg.org

Kajsa Haavikko Leksell

Kajsa Haavikko Leksell

Lärare, Holmentorget
kajsa@marieborg.org

Karin Pettersson

Karin Pettersson

Lärare, Lennings textil
karin.pettersson@marieborg.org

Karina Solvinder

Karina Solvinder

Husvärd, Herrgården

Kennet Bertling

Kennet Bertling

Lärare, Holmentorget
kennet.bertling@marieborg.org

Kerstin Olofsson

Kerstin Olofsson

Kurator, Hageby, Holmentorget, Navestad
kerstin.olofsson@marieborg.org

Kristina Fredriksson

Kristina Fredriksson

Lena Flodell

Lena Flodell

Kökspersonal, Herrgården
011-219612

Lena Saleemsjö

Lena Saleemsjö

Lärare, Holmentorget
lena.saleemsjo@marieborg.org

Lennart Fast

Lennart Fast

Linda Sundregård

Linda Sundregård

Lärare, Holmentorget
linda.sundregard@marieborg.org

Linnea Nilsson

Linnea Nilsson

Lärare, Holmentorget
linnea.nilsson@marieborg.org

Lisa Flogell

Lisa Flogell

Studierektor
011-21 96 84, 0703-28 56 85
lisa.flogell@marieborg.org

Louise Malmström

Louise Malmström

Lärare, Herrgården
louise.malmstrom@marieborg.org

Marie "Kicki" Vahlqvist

Marie "Kicki" Vahlqvist

Kökspersonal, Herrgården
011-219612

Marie Bjelkefelt

Marie Bjelkefelt

Lärare, Herrgården
marie.bjelkefelt@marieborg.org

Marie Matsson

Marie Matsson

Lärare, Herrgården
marie.mattsson@marieborg.org

Markus Maronen

Markus Maronen

Tekniker, Herrgården
admin@marieborg.org

Martina Bracht

Martina Bracht

Micael Ottosson

Micael Ottosson

Verksamhetsledare, Herrgården
011-21 96 17, 0705-50 40 67
micael.ottosson@marieborg.org

Michaela Svenningson

Michaela Svenningson

Michelle Ström

Michelle Ström

Monica Samuelsson

Monica Samuelsson

Husvärd, Herrgården

Naim Massi

Naim Massi

Samordnare/lärare, Fröbel
naim.massi@marieborg.org

Olga Frisk

Olga Frisk

Kökspersonal, Herrgården
011-219612

Patricia Eriksson

Patricia Eriksson

Kurator, Fröbel, Herrgården
070-2216450
patricia.eriksson@marieborg.org

Per-Olof Berggren

Per-Olof Berggren

Pernilla Aldén

Pernilla Aldén

Administration
011-21 96 00
info@marieborg.org

Roger Källs

Roger Källs

Verksamhetsledare, Herrgården
011-21 96 16
roger.kalls@marieborg.org

Susanna Troili

Susanna Troili

Susanne Ivarsson

Susanne Ivarsson

Lärare, Holmentorget
susanne.ivarsson@marieborg.org

Susanne Koskell

Susanne Koskell

Lärare, Holmentorget
susanne.koskell@marieborg.org

Svetlana Jansson

Svetlana Jansson

Lärare, Holmentorget
svetlana.jansson@marieborg.org

Tanja Hedman

Tanja Hedman

Lärare, Hageby, Navestad
tanja.hedman@marieborg.org

Tina Baroutsi

Tina Baroutsi

Ulf Olsson

Ulf Olsson

Verksamhetsledare, Hageby, Navestad
0761-301574
ulf.olsson@marieborg.org

Ulrika Karlsson

Ulrika Karlsson

Lärare, Holmentorget
ulrika.karlsson@marieborg.org

Vilhelm Hall

Vilhelm Hall

Vaktmästare, Herrgården
011-219615

Yvonne Williams

Yvonne Williams

Lärare, Holmentorget
yvonne.williams@marieborg.org