Styrelse


Nedan presenteras vår styrelse som ser till att allt flyter på enligt alla planer och vår budget. Utan dem – inget Marieborg.

Anne Ludvigsson

Ordförande, VU
anne.bc.ludvigsson@telia.com

Lars Beckman

Vice ordförande, VU
lars.beckman@valdemarsvik.se

Sofia Parkko

VU
sofia.parkko@abf.se

Anders berg

VU
anders.berg@seko.se

Karin Sandin Dahlgren

karin.sandindahlgren@abf.se

Martin Berggren

martin.berggren@sef.se

Jessika Lindström

Jessikalindstroom@gmail.com

Klas Corbelius

klas@corbelius.com